Moravskoslezský kraj F2B – ANGLICKÝ TRÁVNÍK Krajská soutěž mladší žáci skupina B



Jarní utkání  2024

Kolo
Datum
Den
Místo
  Soupeř
Skóre
Výkop
 15.  31. 03. 2024  Ne FK Slavia Orlová  1. FK Spartak Jablunkov 2 : 3
14 : 15
 16. 06. 04. 2024  So 1. FK Spartak Jablunkov  FC Kopřivnice 5 : 2
10 : 45
 17. 13. 04. 2024 So
1. FK Spartak Jablunkov  První SC Staré Město 0 : 2
10 : 45
 18. 20. 04. 2024  So TJ Sokol Fryčovice  1. FK Spartak Jablunkov 1 : 7
10 : 45
 19. 27. 04. 2024  So 1. FK Spartak Jablunkov  FC Kozlovice 2 : 2
10 : 45
 20. 05. 05. 2024 Ne
FK Těrlicko 2022  1. FK Spartak Jablunkov 2 : 3
09 : 00
 14. 08. 05. 2024 St
1. FK Spartak Jablunkov  FK Český Těšín 1 : 3
10 : 45
 21. 11.05. 2024 So
1. FK Spartak Jablunkov  TJ Sokol Dobrá 0 : 0
10 : 45
 22. 18.05. 2024  So 1. BFK Frýdlant n.O.  1. FK Spartak Jablunkov  1 : 2
10 : 45
 23. 25.05. 2024  So 1. FK Spartak Jablunkov  SK Brušperk : 10 : 45
 24. 02.06. 2024  Ne TJ Odry  1. FK Spartak Jablunkov : 11 : 45
 25. 08.06. 2024  So 1. FK Spartak Jablunkov  FK Primus Příbor : 10 : 45
 26.   – 
 

 
Podzimní utkání  2023
 
 
 

Kolo Datum Den Místo                      Soupeř Skóre Výkop
3. 19. 08. 2023 So FC Kopřivnice
1. FK Spartak Jablunkov
1 : 2
10:45
4. 27. 08. 2023 Ne První SC Staré Město
1. FK Spartak Jablunkov
0 : 1
11:45
2. 30. 08. 2023 St 1. FK Spartak Jablunkov FK Slavia Orlová  1 : 1
15:00
5. 02. 09. 2023 So 1. FK Spartak Jablunkov
TJ Sokol Fryčovice    10 : 0
10:45
6.
09.09. 2023
So
FC Kozlovice
1. FK Spartak Jablunkov
  2 : 2
10:45
7. 16. 09. 2023 So 1. FK Spartak Jablunkov FK Těrlicko 2022
  3 : 2
10:45
8. 23. 09. 2023 So TJ Sokol Dobrá
1. FK Spartak Jablunkov
  4 : 0
13:30
9. 30. 09. 2023 So 1. FK Spartak Jablunkov
1. BFK Frýdlant n.O.
  2 : 0
10:45
10. 07. 10. 2023 So SK Brušperk
1.FK Spartak Jablunkov
  2 : 3
10:45
11. 14. 10. 2023 So 1. FK Spartak Jablunkov
TJ Odry     15 : 2
10:45
12.
22. 10. 2023
Ne
FK Primus Příbor

1. FK Spartak Jablunkov
   4 : 2
11:45
13.    –
1. 05. 11. 2023 Ne FK Český Těšín
1. FK Spartak Jablunkov     5 : 1
10:45